لیست سالاد صنایع غذایی اطلس
صنایع غذایی اطلس
جستجوی محصول
صنایع غذایی اطلس

صنایع غذایی اطلس

از سال 1392 در شهرک صنعتی ابهر استان زنجان شروع به فعالیت نمود. در ابتدا با تولید انواع میوه های خشک و سبزیجات و صیفی جات خشک شده تولیدات خود را آغاز نمودو سبب تحول عظیم در این محصولات در کشور شد.
اطلس با دارا بودن آزمایشگاه مدرن و مجهز به تجهیزات نوین و پیشرفته و با بهره گیری از علم و دانش متخصصین ایرانی به تولید محصولات ارگانیک و بدون مواد افزودنی پرداخته است.
صنایع غذایی اطلس علاوه بر بازار داخل کشور بخشی از تولیدات خود را به کشورهای همسایه صادر نموده و سبب ارز آوری و توسعه و پیشرفت کشور در بخش صادرات محصولات غذایی فرآوری شده گردیده است.سپس این مجموعه تولیدی بزرگ پا به عرصه دیگری نیز نهاد .
اطلس با توجه به خلاء به وجود آمده در کشور در زمینه تولید سالاد و سبزیجات بسته بندی شده با کیفیت، بر آن شد که در این زمینه فعالیت نماید.پس با خرید ماشین الات صنعتی با ظرفیت بالا در جهت تولید سالادهای بسته بندی شده تک نفره و جمعی و همچنین انواع سبزیجات شسته شده با کیفیت قدم برداشت.

شرکت اطلس

با توانایی تولید روزانه 50000 عدد سالاد بسته بندی شده و 30000 عدد بسته سبزیجات تک نفره ، دو نفره و چهار نفره ، توانایی تامین بخش عظیمی از این محصولات را برای تالارها و رستوران ها و فروشگاه ها و تمامی ارگان های خصوصی و دولتی را دارا میباشد. همچنین این مجموعه با راه اندازی خط تولید انواع دورچین غذا بسته بندی شده برای اولین بار در کشور ، این نوع از محصولات را برای تمامی رستوران و تالارها مهیا مینماید که علاوه بر کیفیت عالی از قیمت های کاملا رقابتی برخوردار میباشند.
هدف این مجموعه بزرگ تولیدی در سالهای پیش رو ، تامین انواع محصولات تازه فروشی برای تمامی رستوران ها و تالارها و خدمت رسانی و کمک در جهت تامین این نوع از تولیدات می باشد.